Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę w Siedlcach

praca dla osób niepełnosprawnych

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 29 Marzec, 2012  13:30

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży call center poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Call Center (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce Pracy: Siedlce
nr ref. KCC/SDL/11

Opis stanowiska:
 informowanie oraz sprzedaż usług z branży multimedia,
 telefoniczna obsługa klienta,
 8 godzinny wymiar czasu pracy.

Wymagania:

 komunikatywność,
 wysoka kultura osobista,
 zorientowanie na osiąganie celów,
 znajomość obsługi komputera.
 posiadanie aktualnego stopnia niepełnosprawności.

Oferujemy:

 umowę o pracę tymczasową,
 stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
 pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
 pakiet szkoleń
 możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV na adres: a.bielicka@a-trybut.eu (w tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska lub nr ref., a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)